Planá – Dačice

Planá 1 - 5 Dačice
28 Říj 2015 - 10:00

Branky: 1. Jílek Mikoláš – 13. Kubeš Michal, 15. Novák Radim, 18. Borza Pavel, 44. Novák Radim, 48. Brtník Tomáš

Nejlepší hráči: Novák Radim, Syrovátka Vít

Sestava: Syrovátka – Máša, Dostál, Vican, Zejda, Pospíchal, Benda -Kubeš, Distel, Novák, Bican – Hric, Borza, Borovský, Brtník.

Do utkání jsme vstoupili s odhodláním zvítězit, ale domácí nás hned v 1. minutě zmrazili vedoucí brankou. Pak jsme rozehráli gólový koncert a v 18. minutě to bylo již 3:1 pro náš tým. Na konci poločasu jsme vstřelili branku velmi dobře hrajícím Novákem. Když jsme přidali na začátku druhé půle pátou branku, utkání se dohrávalo prakticky jen z povinnosti.